| dublud a întrebat:

Imi dati niste metode ceva de inaltat? Un site cu exercitii fizice... ceva cu rezultate sigure.
As vrea sa merg la sala sau inot dar e scump...si numai am bani...
Va rog din suflet.puppy dog eyes
FUNDA SI VOTURI.batting eyelashes

4 răspunsuri:
| Bojthe a răspuns:

Volei
baschet
inot
exista niste pastile crae ti le prescrie medicul de familie ai putea sa te interesezi

| Cherry56 a răspuns:

-baschetul, volleyul sau alergatul
-exercitii cu bratele
-consuma fructe, legume si lactate multe

| RiRihXd a răspuns:

Cel imi bine e sa joci basketwinking, cand o sa arunci la cos, intinnzi mainile si intr-un fel sau altul ajuta.Eu joc de mica, si acum la 15 ani am 1, 77winking, ajuta sigurwinking.

| darkmx a răspuns:

Inaltarea poate fi un "mic mare impas"
Plus ca sunt multe criteri care trebuiesc luate in considerarewinking
a) Varsta.
b) Structura corporala
c) Constitutia parintilor etc...
Plus voita ta, de a te inalta.
Ai putea sa faci in fiecare dimineata exercitii aerobice, care iti intinde toate articulatile.
Baschet...
Plus CALCIU si vitamine (pastile)