| Ivanus_Nicoleta_1991 a întrebat:

Imi doresc foarte tare un curs de machiaj dar nu am cunostinte despre acest domeniu. Oare voi reusi sa invat sa machiez?
Fond de ten si creion am folosit pana acum, in rest nu stiu cum se aplica produsele.

4 răspunsuri:
| Demidol a răspuns:

Daca faci un curs, acolo vei invata. Nu trebuie sa stii dinainte.

| Kindal38 a răspuns:

Este plin Youtube-ul de cursuri gratuite.

| Fisticel a răspuns:

Mai uită-te și tu la tutoriale de make-up pe YouTube că sunt sigură că o să te ajute cu mult, și o să-ți fie mult mai ușor cum să aplici produsele. Și mult succes dacă vei face acel curs happy