| maricica003 a întrebat:

Imi este in plan sa fac niste poze. poate sa imi deie cineva un site cu poze originale de unde sa iau vreun exemplu?

5 răspunsuri:
| dollydee a răspuns:

Trec peste exprimarea defectuoasa si dau vina pe sistemul de invatamant din tara noastra...dar incearca totusi sa fii atenta. Site cu poze deosebite, originale si interesante : http://browse.deviantart.com/photograpHi/

| AnneBre a răspuns:

Http://weheartit.com/
uita-te pe aici:)

| Samy_9877 a răspuns:

Eu zic ca ti-ar fi mai de folos site-ul asta: www.dexonline.ro ...invata gramatica limbii romane!
"Sa imi DEA"

| Robert010 a răspuns:

Eu ti-asi rugera sa scrie pe google poze originale.