| MaryMaria333 a întrebat:

Imi poate explica cineva in detaliu cum strica decoloratul parul? Ce se va intampla cu el in timp? Interesant ca exista multe cazuri de blonzi care sau pastrat asa ani de zile mai mult ca sigur decoloranduse si nu le vad parul cu nimic afectat.

2 răspunsuri:
| AndreeaDeea221998 a răspuns:

Decolorantul folosit în exces arde părul. Cei care au folosit asta ani de zile se vor trezi fără par în capwinking

| Crisstinayy12 a răspuns:

Depinde de parul fiecaruia. Eu m-am decolorat la varfuri. Se incalcea mai des