| alex01 a întrebat:

Imi poate spune si mie cineva cum pot sa dau burtica jos? Adica ma refer la exercitii fizice sau orice dar nu abdomene sau altceva daca puteti sa imi dati un site cu exercitii fizice big grin dau fundita big grin

Răspuns Câştigător
| H.e.r.o a răspuns:

Http://www.trilulilu.ro/Navo/48c646c9150c82
Merge. :)

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Abdomene la greu, daca nu, singura varianta ramasa e liposuptiawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ew nu zic abdomenele.Pentru ca alea fac sa ai muschi.Nici de cum sa dai jos. Cea mai buna modalitate este sa alergi seara daca se poate sau dimineata.Si daca vrei sa dai soldurile jos poti sa pui mainile in solduri si sa duci piciourl in lateral.Sa il ridici cat poti.
Cate 50 pe zi si in cateva saptamani esti ca nouatongue.

bafta:*

| Mihai_6663 a răspuns:

Abdomene si pui in jurul burtii tipla de plastic.