| Chanel22 a întrebat:

Imi puteti recomanda un parfum de la Avon? care sa miroase super iar mirosul sa fie persistent si sa ramana mult timp dupa ce ma dau. la orice pret happy va rog mult :* dau fundita Dar daca totusi cunoasteti vreun parfum de genul asta si nu e de la avon spuneti-mi totusi si de el :*

Răspuns Câştigător
| BeYourserlf a răspuns:

Eu ti-as recomanda parfumul Forever din gama Today.Tomorow.Forever.
Il am si eu, e super bun si persista toata ziua :X, il ador

6 răspunsuri:
| sweetgirl_3609 a răspuns:

Giordani White and Gold ORIFLAME.E super.De la AVON am Far away si chiar e persistent.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rare Pearls..este printre preferatele mele, chiar il recomand..are un parfum foarte feminin si placut..ai putea incerca si Passion Dance, si acesta miroase foarte frumos!

| Laugh25 a răspuns:

Deci eu am 2 pe care le adortongue
incandessence:X
slip into
pentru fete este perfecthappy

| oannaroman a răspuns:

Sunt foarte multe laughing dar de obicei cele mai scumpe gen Coco Channel,Versace,Bvlgari,Paco Rabanne,Calvin Klein,Dior, D&G, Givenchy, Lacoste, Gucci sunt cele mai bune si la care mirosul persista.big grin
De la Avon mie imi place Outspoken si Pur Blanca si Little Black Dress blushing.

| TupacShakurAmaru a răspuns:

Depinde,pentru dame, eu zic Pur Blanca, iar pentru barbati ti-as recomanda Blue, sau Black Suede Touch thinking

| Yonik1998 a răspuns:

Parfum Giordani Gold mi-am luat si eu miroase super si este doar 90 lei de la Avon