| Happiness_8100 a întrebat:

Imi puteti recomanda un parfum placut, dar foarte rezistent, nu sa se duca dupa 1 ora, sa tina mult timphappy(pentru fete)
multumesc:*

12 răspunsuri:
| HoneyBii a răspuns:

Eu il am pe acesta: http://www.mimifroufrou.com/.......html,tine si miroase foarte bine;;).

| Teo a răspuns:

Paco Rabanne - 1 million... miroase foarte fain si persista foarte mult.Sora mea il foloseste.

| Tsunade99 a răspuns:

Outspocken by Fergie, de la Avon. Rezista cam 4 ore si costa 90 de lei si miroase foarte bine.

| MarinaElena a răspuns:

Buna.Uite cateva parfumuri care imi plac mult si care rezista. Sper sa iti placa.

Passion dance
Summer white
Incandessence
Little black dress
Celebre
Divine
(o parte din ele, daca nu chiar toate sunt de la Avon)
Sper ca te-am ajutatwinking

| Atelocin a răspuns:

Gabriela Sabatini Private Edition

| FeFy` a răspuns:

Buna! happy.

Eu folosesc Rare Pearls big grin, la de AVON.

Si miroase suuper si mirosul persista.

Pa-pa,
Fefy

| Daniela89 a răspuns:

Volare magnolia de la Oriflame...

| Virkno a răspuns:

Playboy New York

| clau123 a răspuns:

Armani Black

| oo4099 a răspuns:

Eu am un Roberto Cavalli Serpenthine parca asa se cheama, miroase superlove struck si persista foarte mult.

| MisseEmmo a răspuns:

Pink parfumul acela roz sau parfumul playboy new york funda?

| yasemin_1970 a răspuns:

Kylie Minogue-parfumul meu preferat. Tine mai mult de o orahee hee :*