| assi a întrebat:

Imi puteti spune care este ceara dura? Cea lichida de unica folosinta care se indeparteaza cu benzi depilatoare sau cealalta care se intareste singura?

Răspuns Câştigător
| Maria84s a răspuns:

Ceara dura este cea Traditionala, care se aplica la o temperatura de 35-40 de grade si apoi se ia cu mana, nu se mai foloseste benzi.
http://www.cosmetics-online.ro

1 răspuns:
| oBuburuză a răspuns:

Dupa parerea mea cea lichida de unica folosinta care se indepareaza cu benzi dar si cea care se intareste singura e tot la fel de dura.