| 37Bia a întrebat:

Imi puteti spune ce este la moda anul acesta! Vara asta! 2015.

3 răspunsuri:
| Ioscaa1 a răspuns:

Si care este intrebarea?

| Sotiriu_Adrian_1978 a răspuns:

Depinde ce preferinte ai tu eu iti spun sa porti rochite din dantela sau matase de care vrei,pantaloni scurti tricouri pana la buric,tricou lung, sandale colorate, palarii de soare cu fundite, bentite colorate, fundite si cel mai frumos lucru fericirea. Sper sa te fii ajutat.

| ZamfirDeni12 a răspuns:

Rochiță decoltata cu folricele, cu bretele subtiri, sandale maro. Se mai pot și bluze scurte deasupra buricului, cu pantaloni scurți de blugi, și sandale. Sper sa te ajute