| DeaDeeaDee a întrebat:

Imi puteti spune ce pot sa le fac la unghii ca sa imi creasca mai repede?
DAu funditawinking

2 răspunsuri:
| AngelCrystals a răspuns:

Ai mai pus intrebarea asta o data.Cat despre raspuns incerca cu ulei de ricin.

| feefeee a răspuns:

Incearca cu ulei de ricin,eu cand ma dadeam pe par imi cresteau si unghiile. Poti gasi si la farmacie cateva suplimente alimentare care te pot ajuta, dar incearca in general sa ai o alimentatie echilibrata, mentinand aportul de vitamine la un nivel normalwinking