| hellokityy a întrebat:

Imi puteti spune cum sa ma machiez la banchet, eu am ochii mari, caprui si genele foarte lungi. Ce tip de machiaj mi s-ar potrivi?

Răspuns Câştigător
7 răspunsuri:
| Roxy_9585 a răspuns:

Pai te poti duce la un salon de infrumusetare si se rezolva acasta problema

| aliceinchains a răspuns:

Îți dai cu rimel... fard de pleoape care să fie aproximativ aceiași culoare cu rochia, mai deschis sau mai închis. Și cam atât... fard de obraz și fond de ten, dacă ai nevoie.

| oanalove1234567890 a răspuns:

Ceva care sa tise potrivesca si cu tinuta

| Ony_7205 a răspuns:

Pai ceva care s ti se potriveasca cu rochita sau cu ce te imbraci.