| publicname a întrebat:

Imi puteti spune o crema pentru puncte negre pe care o pot cumpara de pe internet si eventual un link multumesc anticioat

3 răspunsuri:
| MissCamelia a răspuns:

Lotiunea Clearasil e cea mai buna, dar nu te scapa total. Extractia la cosmetica te scapa de toate puncte; le negre.pentru mai multe noutati si review-uri despre produse cosmetice, machiaj si ingrijire, intra pe http://camelcutza.blogspot.com/

| (¯`·._)(rojin_roj) (¯`·._) a răspuns:

Sper sa gasesti in magazin sau la farmacie SCRUB pentru fata, sau crema/gel PEELING, e cam acelasi lucru, dar sa fie unul mai delicat. Acest produs contine niste granule abrazive, care curata in profunzime, inlaturand si cate putin din pielea patata. Masezi bine fata, dupa ce ai umezit-o, apoi clatesti cu apa. Sa nu dai in jurul ochilor. Iti cumperi si o crema pentru ten cu probleme sau mixt, si o aplici dupa ce te cureti. Pt zona din jurul ochilor foloseste o crema speciala pentru contur. Seara iar iti cureti fata, dar cu un gel normal de curatare, cel de la Gerovital plant este foarte bun. Si iar aplici crema. In timp, pielea se va curata, si de cicatrici si de puncte negre.iti las si un link unde poti gasi pe net sa cumperi pentru puncte negre. http://www.kaboo.ro/res/tratament-pentru-puncte-negre.html

| gigiro a răspuns:

Clearasil, care se gaseste in comert, e foarte bun, dupa cateva zile vezi efectul. Numai ca dureaza, 1-2 luni(tratamentul)