| luckyplayer a întrebat:

Imi spuneti care ar putea fi pericolele in cazul in care ma dau zilnic cu fixativ si mai ales daca trebuie sa ma spal inainte de culcare pe cap ca sa nu ramana fixativ cand ma culc?

Răspuns Câştigător
| Andra10 a răspuns:

Fixativul dauneaza parului (il toceste, slabeste radacina firului de par etc.). Este important sa il folosesti cu masura, in cazuri de urgenta sau la diverse evenimente si intotdeauna, dupa, sa te speli pe cap foarte bine pana cureti tot fixativul (ca sa ai un par sanatos).

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Fixativul e daunator si cu timpul incepe sa iti cada parul, foloseste-l in ocazii speciale nu asa des.