| Anonymous615KS a întrebat:

..cu ce as putea sa imi inmoi si eu parul avand in vedere ca este des si sarmos..trebuie sa ma spal zilnic la cap ca sa fie putin mai moale..si m-am saturat de el ca nu imi pot face si eu o anumita freaza mai ales ca nu sta nici cu gel, fixativ nimic..multumesc anticipat!

1 răspuns:
| BogdanS a răspuns:

Si eu am parul care nu poate sta in anumite directii.Eu doar mi-l ridic pe mijloc intr-un stil mai trendy.Eu sunt tuns foarte scurt peste tot in afara de mijlocul capului pana in crestet. Ceva de genul acesta:
http://www.google.ro/......tp?/imgres
Nu stiu cata sanse ai sa ti-l faci mai moale.Insa poate gasesti niste tratamente. Daca vrei asta NEAPARAT incearca sa cauti foarte mult pe net si sa te interesezi si in alta parte.Insa eu zic ca este bine cand esti facut ca inpoza de mai sus.Doar ca trebuie sa mai aduci si o marca personala la acea creata.Sa o personalizezi.