| Dixiclart a întrebat:

Imi spuneti si mie niste magazine ieftine de pantofi in Timisoara (pantofi cu toc. pantofi cu platforma) mersi fundita...inafara de mall alte magazine nu mall

Răspuns Câştigător
| Oana92 a răspuns:

La prima bella in traian si in maria sau in euro(vuietul are cam cea mai variata gama din euro).Mai gasesti ceva si prin brancoveanu sau aurora. Daca vrei ceva mai calitativ la deichman. Spor la cumparaturi!

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ți-am răspuns la întrebarea anterioară, mergi și tu în oraș și mai faci și o plimbare!
Pa, pa.