| Caprio a întrebat:

Imi spuneti si mie va rog frumos cum sa scap de nenorocitele astea de puncte negre si de cosuri ca ma DISPERA angry! Stiu ca am gresit categoria. scuze big grin

2 răspunsuri:
| Caprio explică:

Bravo ma Patraulea laughing)) pentru prostia ta ai un os :big grin

| ReneesmeCullen a răspuns:

Hey! Stiu cum te simti, am incercat tot felul de tratamente in decurs de vreo 2-3 ani si am ajuns la concluzia ca remediile naturiste raman number 1. Eram foarte iritata si chiar aveam fata un pic umflata, dar am scapat de toate in mai putin de o saptamana big grin Eu folosesc o apa tonica pe baza de busuioc si seara o crema cu argila si propolis. Foarte important e sa bei o cana de ceai de urzica pe zi (da, stiu cum suna) care sa iti curata sangele. Daca vrei poti folosi niste pastile de la DM cu zinc care sunt special facute pentru ten. Nu iti zic exact marcile medicamentelor pentru ca s-ar putea sa nu le gasesti exact pe acelea. In linii mari asta e ideea de baza dar daca incepi tratamentul iti recomand sa mananci mai des legume si cel putin un fruct pe zi happy Bafta!