| roxyema a întrebat:

Imi zice si mie cineva cat timp ia ca parul sa creasca inapoi dupa folosirea cremei depilatoare veet?big grin

Răspuns Câştigător
| ellene a răspuns:

Efectul e acelasi ca si cum ai folosi lama. Eu chiar nu am vazut nici o diferenta... faza cu "o luna de picioare fine" e o prostie.

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Intre 2 saptamani si o luna.

NOname
| NOname a răspuns:

@roxyema, intrebarea ta este "cat timp ia ca parul sa creasca inapoi?", nu "in cat timp parul INCEPE sa creasca?", de aceea ti-am raspuns ca este varba de saptamani. Insa intr-adevar, el incepe sa creasca din primele zile, ca si dupa lama de ras. sad Din aceasta cauza nici n-am mai folosit de multi ani creme depilatoare, prefer lama de ras (e mai rapid si mai comod pentru mine, plus pielea ramane ceva mai fina imediat dupa). happy

| MissCamelia a răspuns:

La fel ca in cazul lamei de ras.pentru mai multe noutati si review-uri despre produse cosmetice, machiaj si ingrijire, intra pe http://camelcutza.blogspot.com/

| ikram a răspuns:

2-3 zile

| dulcik a răspuns:

In jur de 3 zile

| hailei2007 a răspuns:

Efectul e acelasi ca si la lama, adica dupa - gen - doua trei zile, incepe sa se simta la mana...