| supremxxxoxo a întrebat:

>Important Salut! Cat sa las parul sa creasca sau cum trebuie sa ma tund ca sa am acesta stil(freza) FUNDA VOT https://www.google.ro/......ps?/search

Răspuns Câştigător
| Laura927 a răspuns:

Esti sigur ca vrei parul asa? Nu este o tunsoare care avantajeaza atat de mult.
Ai nevoie sa iti tunzi parul bob(la spate este putin mai scurt decat in fata ) si o sa stea bine parul mai lung din fata peste cel din spate care este mai scurt.
Ai nevoie de 10 cm, parerea mea.
Ai nevoie de spuma, putin fixativ si putin ulei de par.
A si ft important, ai nevoie sa ai parul tau natural perfect drept!

1 răspuns:
| ArinaWolf a răspuns:

Nu foarte lung, cam pana la jumatatea gitului apoi il dai pe spate si il faci cu spuma sau ma rog, ce folosesti tu