| anonim_4396 a întrebat:

In ce farmacii (din Bucuresti) gasesc fucsina ca sa-mi colorez parul roz?

1 răspuns:
| Alequandra a răspuns:

Daca vrei sa-ti colorezi parul roz si sa te tina timp de 1 luna poti sa iei multa hartie creponata roz si s-o amesteci in putina apa pana se i-a picmentul roz de pe ea. Apoi iti poti da cu apa cu pigment pe par. Ai grija sa nu dai fix pe scalp. Tine cam o luna procesul, cu tot cu spalari pe cap, nu dauneaza parului si cand se decoloreaza, iti poti aplica din nou.