| Bojthe a întrebat:

In fiecare sambata eu imi fac o poza noua pentru facebook. Saptamana trecuta am pus una cum ma barbieresclaughing ( is fata) acum sunt in pana de idei si as avea nevoie de cateva idei ( mai extravagante iesite din comun)
funda

Răspuns Câştigător
| Classy a răspuns:

Pai ai putea sa iti faci o poza cand urinezi ca si un barbat rolling on the floor din spate...sau din profil... daca intelegi ce vreau sa zic rolling on the floor Sau ai putea face poze stand in cap ( daca ai flexibilitate) laughing no, acum ai vrut idei traznite si ti-am dat! Te pup mandrooo laughing kiss