| afrodita3333 a întrebat:

In magazinele DM sunt produse FARMASI?

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Da,am vazut si produse,, farmasi,,

| BiuL a răspuns:

Nu. Farmasi se gasesc in Mall-uri in "insulele" Farmasi, standurile lor.

| Etelca a răspuns:

Si eu am vazut produse Farmasi in DM, dar cel mai bine ca sa stii daca exista si in DM-ul din orasul tau, este bine sa dai o fuga pana acolo, poate te alegi si cu cevahappyPupicuti!:***

| AmanoYuno a răspuns:

Da,eu am gasit

| HimoSsa a răspuns:

Da sunt, eu una foarte multe PRODUSE le procur de la magazinele DM.

| farmasi a răspuns:

Incepand din aprilie 2019 produsele Farmasi se vand prin intermediul cataloagelor, vanzari directe. Reducerile sunt de 23, respectiv 30% cu cont de consultant/membru. Pentru mai multe info https://farmasiteam.ro

| Barboni_Maria_1972 a răspuns:

Da sint produse Farmasi merita sa le vizitezi te ar purea impresiona si-n acelasi timp seduce