| JUST_5375 a întrebat:

In ultima vreme m-am gandit sa-mi cumpar o place pentru par... Ce imi recomandati sub 200 de RON?

Răspuns Câştigător
| kiteen a răspuns:

Eu am avut norocul sa imi cumpar placa Remington cu 60 RON la promotie (din Carrefour) si am fost foarte incantata de pret, deoarece placile profesionale sunt cam scumpe. Ti-as recomanda marcile Remington sau Rowenta (din ceramica) cu mare incredere. Si cel mai important: nu uita sa aplici o protectie termica pentru par de fiecare data cand o folosesti. happy

5 răspunsuri:
| Isabellaღ a răspuns:

Cele de la Remington sunt cele mai bune...parerea mea

http://www.remington-style.ro/......00-80.html

| Girldxx a răspuns:

Remington.

| roxana_1364 a răspuns:

Remigton.eu am si este foarte buna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres
eu am d'asta de doi ani si 6 luni si nu am avut nici o problema cu ea, e super! ti-o recomand, cand mi-am cumparat-o eu costa cca.1 milion jumatate acum cred ca preturile au mai scazut! :*

| Adryana_2805 a răspuns:

Acum la telesoping este o oferta la o placa de par ei spun ca nu ar arde parul (as vrea si eu sa mi-o cumper dar nu mai am bani destui :D) costa 149 lei poti afla mai multe pe http://www.top-shop.ro placa se numeste INSTYLER