| sica2 a întrebat:

Incepe scoala si sunt disperat ca as vrea sa ma tund dar nu stiu ucm sa ma tund sa imi stea mai bine, va rog mult de tot spuneti-mi si mie niste exemplu sau dati-mi niste imagini sau indicati cum sa ma tund mai exact niste tunsori va rog mult de tot, ofer funda si apropo sunt baiat deci tunsoare de baiat

3 răspunsuri:
| ionut2424 a răspuns:

Prietene de unde sa stie lumea cum sa te tunzi tu, depinde de caracteru si fizicul fiecaruia.cauta pe google, sau faci multe frezuri in fata la oglinda si vezi cum iti sta mai bine, eu daca zic sa te tunzi zero, tu asa faci?, normal ca nu.bafta