| anonim_4396 a întrebat:

Intr-o zi, cand am mers la cinema, era un om acolo, care m-ia cerut adresa de e-mail, nr de telefon, numele, varsta si prietenia ( ca AMIC ). Ce credeti ca au insemnat aceste lucruri? Apoi, cand am intrat pe mess, era si el, mi-a dat BUZZ, o gramada de link-uri cu poze cu el, m-a intrebat lucruri gen virginitate... Si m-i-a zis daca vreau sa ne intalnim, am acceptat. Ne-am intalnit in SIR, ne-am plimbat. Iar apoi, cand eram la Mc.Donald 's, m-a intrebat daca am prieten, i-am spus ca nu. Apoi a continuat sa-mi trimita mesaje, pupici me mess, link-uri cu el. Vreau toate parerile. Multe, multe.

36 răspunsuri:
| AndraNicoleta a răspuns:

Bine ca nu i-ai dat si adresa din buletin.
Nu stiu ce sa zic...nu prea ai dat detalii despre el. O varsta cred ca ar fi fost foarte reprezentativa. Din cate ai spus tu...pare sa fie interesat de tine si intr-un viitor nu prea indepartat sa se si culce cu tine.
Nu stiu...revino cu mai multe amanunte.

| yellowalien a răspuns:

OM? cam ce varsta avea individul? Eu zic sa renunti la ideea de a te mai intalni cu el, ori de a-l mai contacta in vreun fel. Daca ar fi vrut ceva serios, nu te intreba de virginitate si alte lucruri, despre astea vorbesti abia cand avansezi in relatie cu cineva. Nu stiu ce varste aveti, dar nu imi suna bine deloc ce imi zici tu. Ai mare, mare grija!

| yellowalien a răspuns:

Ioi, stai putin, revin cu alt raspuns. M-am uitat prin intrebarile tale si am observat cu stupoare ca ai doar 11 ani. Pai la varsta asta cred si eu ca esti suficient de naiva si netrecuta prin viata ca sa crezi ca tot ce zboara se mananca, dar iti recomand sa nu faci vreo greseala care sa te afecteze pe viata. Indeparteaza-te umediat de individul asta si daca e nevoie cere ajutorul parintilor!
Uita-te la filmul "Trust" (2010) si mai vorbim dupa. Daca ai orice fel de intrebari poti sa ma contactezi printr-un mesaj privat. Numai bine!

| KeshaTikTok a răspuns (pentru yellowalien):

V-am dat detalii, da-mi parerea ta. Sunt detalii bune.

| yellowalien a răspuns:

Eu am 20 si cunosc destul de bine oamenii. Tu din moment ce intrebi daca e mai frumoasa Selena Gomez decat nu stiu care printesa Disney si raspunzi urat utilizatorilor de pe site doar pentru ca nu le place Selena, asculti melodii cantate de Miley sau Demi Lovato, tind sa-ti dau exact varsta ta reala, adica 11 ani. Nu esti cumva nascuta in 2001?
Mai lasa minciunelele si decat sa inventezi povestioare mai degraba citeste ceva pentru scoala, ca doar tu singurica ziceai ca vrei sa dai la medicina.

| KeshaTikTok a răspuns (pentru yellowalien):

Scumpo, pentru ca-s mai mica ca tine cu un an, nu poti sa am prostesti. fiecare crede ce vrea. tu din ideea asta, crezi prost. si ca sa stii, nu am 11. si daca eram nascuta in 2001, aveam 10, nu 11. si nu ma prea intereseaza ca ai 20, sau cat ai tu, pe mine nu ma stii. si mie nu-mi place selena gomez, imi place adele, celine dion, si lucy hale. daca mai ai ceva de comentat, in privinta " minciunilor mele ", dupa cum zici tu, pastreaza pentru tine.

| Giutsa a răspuns (pentru yellowalien):

Las`o pe fata asta dusa cu pluta in pace. Se vede ca este o pustoaica de 11 ani care nu stie ce e de capu ei. A dus`o la McDonalds ca era prea mare. Chiar am vazut o intrebare mai dvrm ``De ce tipilor mari le plac pustoaicele de 12`14 ani``Uite acum exemplul precis de ce le plac tipilor copilele. Cunosc o fata de 12 ani care e o drogata notorie. Nu ma mai surprinde nimic in ziua de azi. Copilele astea de 12`13 ani sunt mai tarfe decat astea de 18`19 ani. Dar ce sa facem asta e. Si tu fetito daca mai contiui sa umblii asa dezlegata in maxim 2 ani ai sa ajungi sa faci centura. Nu mai incerca sa minti pe aici si sa schimbi ce ai zis mai sus ca nu se poate. Nu mai pune intrebari daca incerci sa ne minti. Hai pa!

| KeshaTikTok a răspuns (pentru Giutsa):

Ba fata, pe tine nu te-a intrebat nimeni nimic. Asa ca vezi-ti de treaba ta. Eu mint cat vreau, si in legatura cu asta, nu am mintit. O multime de oameni merg la Mc Donald's, inclusiv eu, care am 19 ani. Tu daca vrei, poti sa termini cu atitudinea de fata mare, care-si bate joc de altii, fara nici un rost. Ca desti am 19, nu stii cate rele am facut. Asa ca fatuca, nu te mai avanta, in gol, n-are rost.

| yellowalien a răspuns:

Never mind, e viata ta si faci ce vrei cu ea. Oricum, nu eu incercam "sa te prostesc", asa cum ai zis tu, ci mai degraba invers, tu incerci sa ne prostesti pe noi cu date despre tine care nu se leaga intre ele.
Daca ai 19 ani, asa cum ai rectificat, atunci cred ca esti suficient de matura sa gandesti singura ce sa faci cu tipul ala! Daca tu consideri ca e normal sa fii cu un golan "redus mintal", go ahead!

| KeshaTikTok a răspuns (pentru yellowalien):

Eu consider ca trebuie sa stau cu el, pentru ca ma iubeste, sunt cu el de cateva luni, mi-a facut nenumarate cadouri, surprize, si tot ce mi-am dorit, el mi-a luat. S-a certat cu 4 prieteni, cu mama lui, pentru mine. Este golan, dar si eu la fel, nu-s tipul de om calm, sunt agitata. Asa ca fat-o, vezi-ti naiba de treaba ta, si daca si tu ai fii asa desteapta, ai fii cedat prima, dar nu t-ea dus capul asa departe.

| yellowalien a răspuns (pentru KeshaTikTok):

Ooo da, ia uite cum se schimba datele problemei. Brusc acel om pe care parea ca abia l-ai cunoscut devine cel cu care esti deja de cateva luni de zile. Atunci cu ce scop ai mai pus intrebarea asta? Ma rog, nu mai am nimic de spus. Oricum, multumesc mult pentru complimente! Totusi invata sa te temperezi, nu ti-ar prinde rau! Si niste gramatica ar fi indicata, poate o sa-ti foloseasca in viata. O seara cat mai faina!

| KeshaTikTok a răspuns (pentru yellowalien):

Nu am spus ca de-abia l-am cunoscut, si nu am spus ca nu-l plac, am spus ca e badaran. Si ca sa stii, nu-mi trebuie de loc gramatica, stiu sa scriu, dar nu-mi bat caput sa pun toate semnele de punctuatie, cand iti raspund tie. Si am pus intrebarea asta, cu scopul sa va vad parerile, si sa stiu ce am sa fac de acum in colo, dar vorbind cu tine, mi-am dat seama ca trebuie sa raman cu el. Pa. Si vezi ca nu-ti mai raspund.

| LarisaOana a răspuns:

Ai grija...nu cred ca e bine sa iti dai datele personale la necunoscuti, nici nu-l cunosteai

| KeshaTikTok a răspuns (pentru LarisaOana):

V-am trimis detalii.

| 1000bodies a răspuns:

Ce poate sa insemne?! vrea sa se culce cu tine.

| KeshaTikTok a răspuns (pentru 1000bodies):

V-am dat detalii.

| KeshaTikTok a răspuns:

El are 22 de ani, par blond, par scurt, slab, musculos. Are atitudine, comportament de golan, atitudine evidenta ca ar vrea sa ma aiba. Sta pe la lujerului, am fost la el acasa, s-a cam dat mult la mine, m-am pus in pat la el, aproape s-a pus peste mine. Apoi am vrut sa plec, inventand oarecum o minciuna, ca sa plec de acolo.

| AndreiuTeUrmărește a răspuns:

Ori vrea sa te duca intr-o retea de prostitutie, ori vrea sa se culce cu tine, ori te ADORAhappy... Sper ca ti-am fost de foloshappy

| alexandra2859 a răspuns:

Pai nu cred ca un om necunoscut iti vrea datele doar ca amic.si daca tea intrebat si(lucruri gen virginitate)cred ca vrea sa se culce cu tine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai grija cu cine umblii.
Multi se dau ingerasi si sunt draci din monitorstraight face
Asculta bine.

| Matt221041 a răspuns:

Vrea sex, evidentwinking

| mariadelia a răspuns:

Cred ca esti nebuna! Te-a intrebat daca esti virgina, zici? Mare curaj ai.

| KeshaTikTok a răspuns (pentru mariadelia):

Uite detalii, intra pe intrebare

| KeshaTikTok a răspuns (pentru mariadelia):

De ce am curaj?

| Beibyyy a răspuns:

Hmm deci sa inteleg k stai in cartierul Militari happy daca te-ai inatalnit cu el la Sir. In fine ce varsta ai tu?happy Prin cuvantul "om " inteleg un barbat cam pe la varsta de 25-30 anihappy. Nu trebuie sa dai datele personale. chiar si nr de telefon e-mail. Poate fii un perverswinking. Ai mare grija si indeparteaza-te usor usor de el, sa nu se ajunga la alt ceva. :*

| KeshaTikTok a răspuns (pentru Beibyyy):

Am 19 ani, el are 22. E destul de redus mintal, cam obraznic in privinta detaliilor despre mine.

| yellowalien a răspuns (pentru KeshaTikTok):

Ciudat, pe 16 ianuarie aveai 11 ani. Cum cresc unii intr-o zi cat altii in 2 ani! laughing

| KeshaTikTok a răspuns (pentru yellowalien):

Nu draga, am 19, am zic ca am 11 ca sa im dati raspunsuri mai proaste.

| Mariaaaaaaaaaaa a răspuns:

E cel mai evident lucru.
Crede-ma o prietena a patit-o da a avut noroc ca pe cand sa o f**a a venit politia.
Deci ai grija cu cine umbli.

| OriginalRubby1996 a răspuns:

1. Vrea sa te duca intr-o retea de prostitutie
2. Vrea sa iti faca rau.
3. Te vrea neaparat
4. Se razbuna dintr-o cauza anume sau a facut pariu cu cineva laughing
Una din ce am spus eu e sigur.
FUNDA? :*