| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru fete. Ce parfum preferati mai tare? Little white dress sau Little black dress?)

Răspuns Câştigător
| Lilli a răspuns:

Eu una prefer Little Black Dress pentru ca o luna intreaga l-am incercat, si mi se pare ca are un miros foarte ok, agreabil.e foarte dragut.happy
acum, depinde si de ce iti place, sau ii place(daca e cadou).

5 răspunsuri:
| AddaElly a răspuns:

Little white dress e superb :X

| crissa20 a răspuns:

Dintre cele doua in prefer pe little black dress, white-ul nu e pe gustul meu! oricum preferatul meu de la Avon este far away!

| Nueu10 a răspuns:

Little black dress.dar in martie iese unul nou absolut genial, mirific, superb. abia astept, l.am comandat de cand am vazut brosura si suntem in ianuarie incaalaughing))

| Chanel22 a răspuns:

Little black dress happy dar sa stii tot la avon este un parfum cam la acelasi pret Rare gold. pur si simplu il ador love struck

| sasha8sagh a răspuns:

Eu prefer Little black dress.