| blackcat99 a întrebat:

Intrebare pentru fete. Ce produse Avon va plac? Care este gama voastra preferata? Dau funda. Apropo, nu vreau raspunsuri " Avon nu e o marca cu produse de calitate, bla bla" Daca nu va place, nu cumparati. Astept parerile voastre

9 răspunsuri:
| parishiltonbia a răspuns:

Ador orice de la Color Trend. Am o gramada de produse, de la oje si balsamuri de buze la luciuri de buze si rimeluri. In plus, sunt foarte ieftine si mereu la reducere. Ti-o recomand!

| BuburuzaZd a răspuns:

Buna!
Pai Planet Spa.ador unutul de corp din gama asta.love struck
si... gama Color.big grin adica toate produsele de machiaj, etc

| stefanutza27 a răspuns:

Imi place toata gama de parfumuri Scentini, rimelul negru supershock si gama clear skin. Si cei de la Avon chiar au produse de calitate, orice ar spune altii care vorbesc inainte sa incerce.

| helena9206 a răspuns:

Spray-ul pentru corp, scrub-ul pentru picioare, si chestiile alea pentru igiena intima

| Uza a răspuns:

Eu cumpar urmatoarele produse care mi se par foarte bune si le voi cumpara tot timpul :X :

1. parfumurile.

2. luciul de buze pentru volum.

3. NATURALS(pentru ten mixt):
- spuma de curatare
- crema de noapte/zi
- creme pentru ochi (30+; 40+)

4. PLANET SPA:
- mastile pentru fata

5. ADVANCE TECHNIQUES:
- seruri pentru par
- termoprotectie pentru par (balsam/spray)
- perii pentru par

6. NATURALS:
-gel exfoliant pentru fata
- geluri de curatare
-exfoliant pentru corp

7. SIMPLY DELICATE:
-gel intim
- spray intim

8. SUN :
- lotiune autobronzanta

9. SKIN SO SOFT :
-gel hidratant pentru ras
- spray-uri de corp

10: FOOT WORKS:
-creme
- spray

11. CARE: lotiune de corp

Eu aceste produse le folosesc si sunt foarte bune:X

| dyana18 a răspuns:

Mie imi plac parfumurile de la avon:X.si accesoriilebig grin

| biancaanamariat a răspuns:

Pai mie imi plac parfumurile litlle black dres si unele accesori, planet spa:*

| justPink a răspuns:

Eu cred ca e o firma destul de buna...toate sunt bune.eu sunt adolescenta si obisnuiesc sa imi cumpar din gama ColorTrend sunt ft bune si ieftine.chiar foarte ieftine...parfumurile iarasi sunt deosebite si nu sunt chiar asa de scumpe si sunt si diferite promotii.cred k toate sunt bune doar depinde de ce avem nevoie noi

| CrazyGirl05 a răspuns:

Bijuterii, genti, geluri de dus, planet spa, cam de toate.Dar cel mai mult bijuteriile.