| qKatherine a întrebat:

întrebare pentru fete :D
- de curând mi-am cumpărat un tricou scurt ( cu buricul gol ) în genul acestuia : https://www.google.ro/......ps?/search

doar că este negru și scrie " love me " de foarte multe ori. Aș vrea să știu cu ce se asortează? :D ce ținute pot forma cu el? vreau cât mai multe. Dau fundă unui răspuns complet :D

Răspuns Câştigător
| deliaoana123 a răspuns:

Cu niste blugi(lungi sau scurti) cu talie mai inalta, dar nu din aceea foarte inalta orice culoare, daca tricoul este negru se asorteaza cu orice. Si o fusta ar merge, dar una stamta pe corp si cu talie mai inalta.

4 răspunsuri:
| capricc a răspuns:

Pnataloni, fuste, blugi cu talie inalta

| catwomen69 a răspuns:

Se poate asorta cu multe lucruri, îți poți lua ceva foarte subțire pe dedesubt și să îți iei o pereche de pantaloni lungi, sau pantaloni scurți, chiar și o fustă. Așa fără nimic, nu știu dacă merge cu ceva anume, nu prea ar arăta decent. Părerea mea. Baftă!

| Andreea_Monica_1978 a răspuns:

Cred ca ar merge foarte bine ceva de genul acesta de pantaloni ww.forever21.com%252FProduct%252FProduct.aspx%253FBR%253Df21%2526Category%253Dtop_graphic-tees%2526ProductID%253D2000074948%3B750%3B1101

| Dobra_Roxana_1991 a răspuns:

Poti sa iti iei la el o pereche de blugi albi, lungi.