| 女時日水한국어 a întrebat:

Intrebare pentru fete! : Voi cu ce va dati jos mustata? Eu am incercat cu crema depilatoare pentru fata&bikini de la Strep si nu prea ma incantat. Astept raspunsuri happy

13 răspunsuri:
| Alemoni a răspuns:

Buna!
Cu ceara.

| gumaa a răspuns:

Cu ceara calda

| Aliison a răspuns:

Cu ceară.winking

| alicutza113 a răspuns:

Cu ceara de la plafar sau...benzi de la farmec!

| Wøodenpints a răspuns:

Îţi stă bine cu mustaţă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Benzi pentru mustatahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal ca nu te-a,, incantat'', deoarece nu erau destinate fetei.
Da-te cu ceara sau cu crema speciala cu aloe vera(asta nu doare!).big grin

| crissa20 a răspuns:

Cu ceara te tine cel mai mult si arata cel mai bine:* bafta:*

| pynnk a răspuns:

Incearca cu ceara

| Lolly94 a răspuns:

Cu penseta, nu creşte repede :*

| Kathhy23 a răspuns:

Incearca cu penseta. Dureros, dar destul de eficient.winking

| alexa941 a răspuns:

Ceara

| micutzadarcool a răspuns:

Benzi pentru mustata ar fi upa parerea mea cea mai buna alegere