| theodora_2847 a întrebat:

Intrebare pentru fetele stilate : ce salon din Buc imi recomandati pentru o tunsoare draguta si moderna, un fel de schimbare de look? fundita!

Vreau numai saloane bune, nu de cartier, din vreo scara de bloc ca m-am saturat de frizerite d.astea de ocazie!

Vreau oameni care au facut o scola in hairstyling, care se pricep sa-mi dea sfaturi la par in functie de forma fetei si culoarea pielii.

(precizati adresa si pe cine la cine anume sa ma programez, aa si un pret orientativ.ar fi minunat!)

Răspuns Câştigător
| dulcik a răspuns:

Mergi la geta voinea. E super misto acolo
Soseaua Nordului, Nr. 120

4 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

@Sin - liniste te rog, vreau sa raspunda cat mai multe pitipo...pardon, cucoane.

| Sin a răspuns:

Oh la la...de ce neaparat un salon de "fite", fata?hee hee

| theodora_2847 explică:

Nu vreau un salon de "fite", "fata", vreau un salon profesionist! de ce? pentru toate motivele enumerate mai sus, "FATA"!

Si mai bine uita-te la avatarul tau blond, cu buze rosii, in sutien negru cu o inima iesita, inainte sa etichetati!

TPU e facut sa ajuti, nu sa faci tu pe grozavu, sa etichetzi, sa discriminezi siiiii sa-ti dai cu parerea aiurea.

De unde ma cunoasteti voi pe mine sa-mi puneti eticheta de pitipoanca? dar probabil sunteti niste frustrati...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Kj