| DeliaDelyDede a întrebat:

Jet. Eu as vrea sa îmi deschid parul. Am înțeles că merge ceaiul de mușețel. Dar Cum sa îl fac. Concentrat? Sa folosesc un pachet întreg de mușețel. Pliculețe sau flori? Ofer funda
Și Cum o sa iasă parul dacă am un saten. Eu am căutat și cineva a zis sa îl fac concentrat ca sa iasă galben/blond. E real?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa fie concentrat, si o sa-ti dea ceva radiatii blonde probabil sau ti-l deschide cu un ton. Mai poti incerca decolorarea cu miere care dureaza cam 7 ore sau o vopsea cum e casting creme gloss 801.

| maryus24 a răspuns:

Incearca cu vitamina C, lamaie si sampon.storci o lamaie adaugi samponul si vitamina C, le aplici pe parul uscat.iti pui folie de aluminiu peste si stai circa 1 ora, la mine a functionat.

| DeliaDelyDede explică:

Scuze. Am vrut sa scriu hey dar s.a corectat în jet