| vasy24 a întrebat:

La banchet ce ziceti merge o camasa cu maneca scurta?
in loc de cea cu maneci lungi?

Răspuns Câştigător
| HelpMeNow a răspuns:

Cel mai bine este cu maneca scurta big grin pentru ca o sa transpiri la dans o noapte intreaga. si vei fi nevoit sa iti ridica manecile, asa nu ai nici o problema big grin

6 răspunsuri:
| ioanaioana a răspuns:

De ce nu? Mai ales ca vremea e foarte caldurosa

| Anduuu a răspuns:

Cum sa nu mearga? o sa-ti fie cald cu una cu maneca lunga!

| xButterflyxX a răspuns:

Da merge, mai ales daca o sa fie si cald acolo.

| alice.twilight a răspuns:

Da...din privinta caldurii merge cea cu maneca scurta,, dar daca chiar vrei sa fii foarte classy ar fi buna cea cu maneca lunga...adica, doar faceti intr-un restaurant, in care probabil e aer conditionat.

| gigimuranus a răspuns:

De ce nu? Si eu am fost in camasa cu maneca scurta, doamne, e vara frate happy. I-ati blugi sau pantaloni de stofa + camasa cu maneca scurta.

| nobody_6578 a răspuns:

Eu zic cu maneca scurta fiindca dansezi si se "incinge" atmosfera si transpiri.:d