| floricicadecolt a întrebat:

La voi in scoala se poarta pantofii oxford? la fete, zic

http://images.shoesbymail.co.uk/......730300.jpg

Răspuns Câştigător
| emag a răspuns:

Da, dar nu mi se par draguti asa ca las alte persoane sa ii poarte happy

6 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

Eww, oribili.

| positivity a răspuns:

Par destul de comozi, şi nici rău nu arată. Eu zic că sunt destul de potriviți pentru o zi de școală.
Însă, pentru a arăta bine trebuie asortați potrivit.
http://clothesabcs.blogspot.ro/2011/02/cum-sa-porti-pantofii-oxford.html

| dydu01 a răspuns:

Buna! Nu... nu am vazut pe nimeni ca poarta pantofi de genul asta.
Sincer... nu prea sunt placuti, adica arata cam rau. De ''moda veche'' cum s-ar zice. Sper ca te-am ajutat happywinking!

| Diana769 a răspuns:

Da, la noi la scoala se poarta avand in vedere ca este o scoala anglo-saxona. Arata bine cu ciorapi pana la genunchi sau glezne si o fusta happy.

| PupicAndreea a răspuns:

Da fetele din scoala mea poarta astfel de pantofi, dar sa stii ca nu vin deloc oribil asortati potrivit(cu niste jeans albastri si o bluzita tricotata, accesoriile potrivite si gata). Sper ca ti-am fost de folos!

| LuLu1998 a răspuns:

NU!