| Ciobotea_Narcis_Fantomita_1995 a întrebat:

M-am decolorat acum o luna si imi creste parul la fel ca inainte, dar sunt curios, radacina parului pateste ceva cand e decolorat parul? Gen chelesti, sau ceva? Eu am fost decolorat pe tot capul

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Decolorantul cam distruge firul de par, il face foarte sensibil, il degradeaza.
Daca las prea mult decolorantul in par, normal ca poti cheli laughing.
Nu-ti afecteaza cresterea, poate doar in timp, de la prea multe decolorari. Eu cand imi vopseam parul intr-o perioada mi se rarise.