| Rux_5597 a întrebat:

M'am hotarat ca primavara asta sa'mi pun un pierceing in buric.
As vrea cat mai multe sfaturi referitoare la ingrijirea zonei pentru a evita infectarea.(ce trebuie sa imi cumpar de la farmacie?)

3 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Ce vreau sa iti spun e sa te gandesti bine inainte sa o faci, dupa ce renunti la pierce, vei ramane cu o cicatrice oribila, la fel si in timpul sarcinii, acea cicatrice se mareste pe masura ce creste burta si devine maronie. Nu e o priveliste tocmai frumoasa, multe gravide mi-au spus ca daca ar fi stiut ca se va transforma asa, nu si-ar fi pus pierce niciodata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa primesti toate instructiunile de la ei, pe cand in nas in labii si buci?

| vanesa25 a răspuns:

La asa ceva iti trebuie in fiecare seara sa te dai cu spir asa o sa se faca mai repede