| AlExUtZ_4596 a întrebat:

Ma numesc alexandra si pe 2 aprilie am o excursie cu clasa ca bucuresti. in clasa mea este un baiat care ma place si as vrea sa il impresionez.Eu m-am gandit sa ma imbrac asa:colanti cu pantaloni scurti de blugi, tricou negru cu scris verde, hanorak verde si tenesi albi.Imi puteti spune daca este bine? Astept parerile voastre si daca puteti si niste poze.

Răspuns Câştigător
| f a răspuns:

Hey! happy si eu merg in excursie pe 3 la bucuresti!big grin...Eu zic sa te imbraci cum iti place tie pentru ca baietilor de fapt le pasa chiar putin cum se imbraca o fata...desigur apreciaza daca fata arata bine,dar daca el te place, te place pentru personalitatea ta! Probabil ca nu vrei raspunsuri de genu asta, dar pana la urma daca nu realizezi acum, vei realiza mai tarziu ca am dreptate! P.S: imi place tinutahappy

4 răspunsuri:
| madducu a răspuns:

Da,ar merge chiar f bine.Parerea meahappy

| friday a răspuns:

Se scrie "tenisi", s-a mai explicat asta pe TPU.
in loc de colanti de ce nu iei dresuri colorate?
http://1.bp.blogspot.com/......luella.png sau http://frumusete.ele.ro/images/poze/dresuriboho.jpg

| Dhyd a răspuns:

Nu stiu cati ani ai tu insa anul acesta se poarta pantalonii scurti, poate cu talia un pic mai inalta, cu strampi pe dedesubt, din aia mai grosuti ( cam 80 den ), botine / balerini si o bluza simpla.
Ca sa adaptam la tine, ai putea opta pentru o bluza simpla, maieu, tricou, pantaloni scurti de blugi, adidasi, si accesorizezi totul cu un lant din ala lung care iti da un aspect mai rebel si bratari pe mana ( nu foarte elegante ). Iti dau cateva poze: adaptat la ce ai tu - http://www.asos.com/......oduct.aspx
cam asa arat ce am descris eu cu dresul - http://www.asos.com/......oduct.aspx

| biby_9326 a răspuns:

Pai daca te place de ce vrei sa il impresionezi, imbracate cu ce te simti tu mai comod.trebuie sa te placa pentru. ceea ce esti nu pentru hainele cu care te imbraci. colanti merg cu un tricou mai lung si cu o jacheta pana in talie.