| BubbleGum22 a întrebat:

Ma puteti ajuta si pe mine? sunt in clasa a 8-a si nu mai stiu cum sa imi prind parul(este mediu) si m-am saturat de impletitat wits' end deci mersi celor care ma ajutahappy

Răspuns Câştigător
| Eee_7625 a răspuns:

Nu ti-l mai impletii. cred ca esti destul de mare sa iti gasesti si alte coafuri. poti sa ti-l lasi pe spate. sau sa iti faci o coada foarte sus fara clame simpla asa. sau un coc caree e foarte la moda.big grin orice da nu impletit. s`a terminat cu impletitu.big grin
Sper sa ca ti-am fost de ajutor :*:*

3 răspunsuri:
| alexaaa a răspuns:

Dc sa ti il impletesti? daca vrei, dati-l cu spuma(daca e mai voluminos)si aranjazati-l in asa mod incat sa iti avantajeze si chipul. dar daca vrei sa ti-l tii prins...ai putea sa ti-l faci coc(foarte cool)sau ai putea sa iti faci asa zisul "ciuf" in fata si sa ti-l lasi dezlegat(multor fete le vine bine asa).winking

| ladybug23 a răspuns:

Si eu mi-l impleteam vara asta dar m-am saturat big grin

acum, imi las bretonul liber. si parul de la spate mi-l prind in coc cu un cleste... uneori il las liber si prind bretonul in sus, alteori mi-l intind cu placa si il las liber sau mi-l prind in coada la spate big grin

sper ca te-am ajutat happy

funda?:*puppy dog eyes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sati tai parul sa ramai cheala bine tu care nu sti nimica