| dianalalala a întrebat:

Mai are cineva placa de par Remington? As vrea sa cumpar una gen : http://www.remington-style.ro/......0-100.html
La ce temperatura trebuie setata ca sa imi ramana parul drept intact toata ziua? Si este adevarat ca daca iti intinzi parul cu placa culoara de la vopsea va rezista mai mult timp? Am auzit diverse zvonuri... Funda :)

1 răspuns:
| AnnieLove a răspuns:

Am si eu de la Remington si este super buna
ca sa nu-ti arda parul trebuie setata la 100-150 dar daca vrei sa fie drept iti poti aplica un spray de indreptat si o poti fololosi la 200 de grade
nu neaparat depinde de par