| daria12345 a întrebat:

Mai exista Meli Melo in Tg Mures?

Răspuns Câştigător
| PerfectlyImperfect a răspuns:

Da, îl găseşti în Mureş Mall happy

5 răspunsuri:
| PerfectlyImperfect a răspuns:

Hmm, probabil s-au mutat.Culmea,eu am fost acum 2 săptămâni şi era happy

| PerfectlyImperfect a răspuns:

Nu ştiu cum de nu ai dat de el când era şi reclamă pe mall cu MM. Păcat că am uitat la ce etaj îl găseşti blushing

| daria12345 explică:

Serios? cand am fost ultima data era inchis, sau doar s-au mutat?

| daria12345 explică:

Pai eu tot anul am fost dar era inchis, de fapt nu-l gaseam.vad in octombrie cand ma intorclaughingmultumesc de raspuns

| daria12345 explică:

Pai nu stiu ca am fost acolo in iunie si nu era, ca era jos mai de mult.si nah, am vazut ca nu e, nu l-am mai cautat. Dupa ce ca l-au inchis si pe ala din centru...