| raluca25 a întrebat:

Măi TPU, cam cat m-ar costa sa stramtez niste haine la croitorie?(niste pantalori, camasi, tricouri, maieuri)Dar sa ii dau eu material si sa imi faca cam cum vreau eu (un bolerou si o rochita)? Multumesc anticipat. O seara >buna!big grin

9 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

Haideti sa ajutam fata, nu sa o invatam cum sa se adreseze, a gresithee hee
Pai, draga Raluca, daca ai materialul tau, atunci te va costa mai putin.Bafta!

| Roby67 a răspuns:

@Raluca25, tu nu ai invatat pana acum sa respecti oameni? Cine iti da tie dreptul sa-mi spui mie "Mai"?

| Roby67 a răspuns:

Ma intreb de ce pe mesajul privat ai fost mai politicoasa?

| Roby67 a răspuns:

Iti accept scuza "totusi"winking

| Roby67 a răspuns:

@raluca25, i love me too "baby"hee hee

| raluca25 explică:

laughing e ca si cum as fi zis "hey". te deranjeaza atat de tare?
am pus "mai" ca o formula de adresare (amicala). Cum ai dori sa ma adresez? "Stimata doamna/domnule Roby67." Stai putin, mai e pana ce ajungi acolo.

| raluca25 explică:

Eram mai "putin" nervoasa oh go on laughing

| raluca25 explică:

Mersi, Roby67batting eyelashes
Esti de treaba, nu la prima "adresare", la a 2-a laughing
dar esti love struck
Multumesc "ursulika" pentru raspuns!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bautorule de bere am auzit ca cei din zona consumului major d bere sunt de doua genuri ori prosti gramada ori inteligenti de rup eu banuiesc ca faci parte din adoua categorie sau nu banuiesc bine?