| blackporcelain a întrebat:

Mai vreau si alte raspunsuri deci imi repet intrebarea, deci:cum pot sa imi alungesc picioarele? am auzit ceva de exercitii aerobice dati-mi siteuri cu ele sau explicati exercitiile, si nu mai aduceti aminte de sport ca nu ma descurc la nici unu dar sport sunt dispusa sa fac altceva in afara de volei, baschet, hanbal.etc(inot fac)FUNDA+vot

3 răspunsuri:
| DozaDeVise a răspuns:

Poti face si inot
fundita?

| DozaDeVise a răspuns:

A...n'am citit pana la capatwinking

| hailei2007 a răspuns:

Nu exista nicio metoda. Sau ar exista una dar e atat de absurda si probabil scumpa incat e ca si cum nu ar exista, mai exact operatia aia prin care mai pe romaneste ti se zdrobesc oasele de la picioare, se pun in niste atele... o chestie de genul. Prin Asia se practica...