| IrinaAniri a întrebat:

Maine eu am canguru la mate, sunt clasa a VII-a, care din voi a dat deja concursul si are si subiectele pentru clasa a VII-a aVIII-a? adresa de mess, va rog, va raman datoare

4 răspunsuri:
| JeffHardy2011 a răspuns:

Adica tu vrei sa iei punctaj mare pe copiat de la altii. In primul rand nu e corect si in al doilea nu iti da nimeni subiectele pentru ca unu eu cred ca concursurile au o data nu pe data de X si Z si doi nimeni nu iti da pentru ca asa e in ziua de azi. Mai bine inveti si iei un punctaj mare pe meritul tau si sa vezi ce mandru vei fi si tu si parintii tai etc.

Bafta pe mai departewinking

| JeffHardy2011 a răspuns:

Si apropo 3 nimeni nu ti le da pentru ca cu ce le poti ramane dator(e)?

| Deyush08 a răspuns:

Din cate stiu, Cangurul se da in aceiasi zi in toate scolile... si subiectele se schimba de la an la an. *facepalm*

| Switch_Ollie_1996 a răspuns:

Nu a primit nimeni subiectele