| KingJulien a întrebat:

Maine ma duc intr-o excursie si vreau sa-mi prind parul altfel-eu am parul scurt pana la umeri-vreau ceva idei, ce pot sa le fac singura.

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Daca esti fatuca din avatar, mi-ar place sa iti vad parul prins in coc. Te-ar face mult mai feminina, si mult mai frumoasa, caci ti-ar scoate la vedere mai bine trasaturile fine ale fetei. Oricum, sunt sigur ca orice freza vei adopta, vei arata bine.

| WhyIsTheWordSoBad a răspuns:

Doua moate sunt perfecte(am si eu parul pana la umeri). Funda?happy

| FuckOnCocaine a răspuns:

Poți merge la coafor rolling on the floor. Cum naiba vrei să-ți prinzi părul când mergi în excursie? Mai bine-ți pui o șapcă, îl prinzi în coadă(să fie rezistentă, doar n-ai vrea să ți se desfacă atunci când escaladezi munții ), sau cel mai bine te tunzi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cristi202, aia de la avatar e Ashley Greene. O joaca pe Alice Cullen in saga Twilight laughing