| girl199 a întrebat:

Maine merg la Dunare cu niste vecini si nu stiu cum sa ma inmrac machez si cum sa imi fac unghiile.eu ma gandeam la un tricou in genul asta http://zvz.ro/......rev001.jpg
nomai ca are scrisul portocaliu(nu se vede bine in imagine este tricou cu umarul lasat), niste pantaloni scurti si in piciare niste opincute din plastic.La machiaj m-am gandit la ceva natural cu putin rimel si un glos (evident putina pudra si fond de ten ), iar parul prins intr-o coada de cal prinsa sus sau un coc lenjer, iar la unghii un sau un argintiu cu sclipici sau fara.ce parere aveti ma puti ajuta cu niste poze cu machiaj lenjer si niste modele de unghiisau sfaturi de imbracaminte PLIzz funda

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| MalleusMaleficarum a răspuns:

Groaznic, de prost gust, deloc original şi de piţipoancă.
0/10.