| Rose9 a întrebat:

Maine vreau sa ma plimb prin oras si as vrea sa imi iau o pereche de pantaloni starnsi negri si bretele mov... Ce bluza ar merge?

Răspuns Câştigător
| alejinxique a răspuns:

Ceva negru obligatoriu. rosu cu mov nu merge. oricum negru merge la orice si e culoare a toamnei. oricum ai bretele si exista o pata de culoare happy.

5 răspunsuri:
| Th3eo a răspuns:

O bluza simpla stramtabig grin

| Ana a răspuns:

O bluza neagra mulata

| Mariukas a răspuns:

Cred ca ar merge o camasa neagra... simpla cu acele bretele peste... bafta la shopping!

| ioana_6047 a răspuns:

Pai uite eu as vedea combinatia asta ca ar da bine cu o bluza simpla alba...sau rosie.atat bafta :*