| iLOVEquestions a întrebat:

Mananc mult, destul de putin caloric dimineata, la fel si la pranz, dupa aceea mai mananc ceva fructe pana la ora 18, dupa care nu mai mananc nimic. Fac gimnastica acasa in fiecare seara, exercitiile fiind nu tocmai usoare ( cam 45min - 1 ora ). Cu toate astea, parca mai mult ma ingras, decat sa slabesc...
[ PS : Am inceput cam de Duminica programul asta, pentru ca trebuie sa mai merg si eu la piscina happy. ]
:********

Răspuns Câştigător
| daassh a răspuns:

Stai linistita asta e doar o impresie, deoarece te vezi zi de zi si e normal sa nu ti se para ca ai slabit, treci peste lucrurile acestea continua-ti antrenamentul si alimentatia si totul va decurge perfect, te asigur eu, deoarece asa mi se intampla si mie la randul meu dar eu cu, culturismul.Succes!

1 răspuns:
| LollypopMe a răspuns:

De duminica asta? Incearca sa mai tii o saptamana doua. daca nu merge du-te la un specialist in diete!

P.S: nu e o rusine daca esti plinut/a ca si eu sunt asa si nu imi e jena sa merg la piscina!