| Ralluca25 a întrebat:

Masca cu miere şi aspirină pentru coşuri dă rezultate?

Răspuns Câştigător
| petrica1111 a răspuns:

Da. E cea mai buna! Am incercat-o. In cateva ore se pot vedea deja rezultate.Trust me!winking

11 răspunsuri:
| alexaalexandraa a răspuns:

Lamaie cu aspirina, stiu ca da sigur. Poti incerca si cu miere, mierea e foarte buna pentru fata.

| loveyouschatz a răspuns:

Incearca un peeling saptamanal si dupa dai cu sapun bine pe toata fata si lasi sa se usuce bine, apoi speli

| Camelisa a răspuns:

Da,asa se spune.

| 8imal a răspuns:

Cosurile sunt efectul unui ten sensibil sau al dereglarilor hormonale(asta tu stii unde intri) nu vad de ce aspirina care e un acid fie el si saturat in combinatie cu produsul biologic(mierea) ar schimba ceva? e doar o senzatie!

| Loveyourself a răspuns:

DA! 100% (din experienta)
funda daca meritbig grin

| TarjaTurunenFan a răspuns:

Bineinteles ca are efect!
Incearca!

| Avocado7 a răspuns:

Este foarte buna, am incercat rezultatele sunt vizibile rapid si o sa ai si un ten mult mai hidratat si moale

| glamorousgirl a răspuns:

Da,dar si lamiia face mari schimbari la fata, in orice mod o poti folosi, ori o faci ca masca ori o maninci

| Mada12345 a răspuns:

Mai bine iti cumperi zyterin cu toate ca e scump dar are si efect si masca cu miere si aspirina e buna dar iti recomand zyterin

| gherv1 a răspuns:

Nu da arsuri de gradul 3 2 1 sau de 6 7 5

| montanna a răspuns:

Da, dar trebuie sa folosesti si multa crema... adica des. Bafta!