| SomeBodyThatDoesNotMatter a întrebat:

Masca de argila ajuta pentru porii dilatati?

2 răspunsuri:
| dumiali1998 a răspuns:

Mda ajuta dar si mai bine iti faci o combinatie de o lingurita de gelatina(pulbere)si o lingurita de lapte, o pui la micro unde 10 secunde si apoi o aplici pe fata, o lasi 10 min si o scoti, app nu comteaza ce tip de lapte iar cand amesteci prafu c laptele la inceput nu o sa se dilueze total.asa ca nu te speria.e mai puna ca argila, pentru ca nu irita pielea,,,,,,,,,, fundabig grin

| Iuly_6439 a răspuns:

Da te ajuta! Mai stiu si ca argila e buna pentru sanatate... daca pui in paha argila si torni apa dupa o perioada de 7-8 ore cand argila e depusa pe fund vei putea sa o bei.E foarte buna am vazut la mama si aud in continuare numai lucruri bune despre aceasta argila... sper ca si de la tine happy