| Ciuffy23 a întrebat:

Mi.am achizitionat un aparat veet cu ceara...am vazut ca rezerva e de 50 de ml. In magazin gasesc doar de 100 de ml? Ce as putea face? Adica aparatul a fost 60 de lei iar o rezerva de ceara e 40...

Răspuns Câştigător
| RedheadOnTheRun a răspuns:

Nu se merita! De banii astia iti iei epilator, iar daca mai pui putin, iti iei un epilator mai bun!
Ori daca vrei neaparat sa folosesti ceara la cald, decat sa le umfli buzunarele celor de la Veet, poti lua o doza de Sessu roll on, il tii cateva minute in apa fierbinte si asta-i tot! Mult mai ieftin, si acelasi efect! Oricum, eu n-am vazut rezerva de 100 de ml, ci tot de 50.

1 răspuns:
| dandana2015 a răspuns:

epilat.com si/sau epilatpro.ro