| ElenaMaria1 a întrebat:

Mi-am cumparat de la Syoss un spray Heat Protect pentru protejarea parului de caldura(placa, fion). Cum se foloseste? Inainte sa imi intind parul sau cum? funda. Multumesc. :*

Răspuns Câştigător
| ViorelaVio a răspuns:

Dupa ce te speli pe cap iti usuci parul apoi iti dai cu spary-ul si apoi cu placa daca e nevoie daca. Poti sa iti dai si fara sa ai parul umed nu e nici o problema deoarece il umezeste spray-ul am si eu si mi se pare foarte bunwinking. Succes!
P.S sa imi spui daca a mers big grin

2 răspunsuri:
| Paulla a răspuns:

Înainte să-ţi întinzi părul îl aplici uniform pe tot părul. Nu folosi prea mult pentru că o să-i dea părului un aspect uleios.

| AddaElly a răspuns:

Da inainte pentru ca daca dai acum si dupa aia bagi placa nu are nimic dar, daca dai dupa nu are nici un efect