| Dianna_8523 a întrebat:

Mi-am cumparat mai devreme un sclipici dinacela pentru machiaj... http://www.bizoo.ro/......614939.jpg Exact ca acesta. Cu ce as putea sa il "lipesc" pe pleoape? Adica sa nu-mi cada cum ar veni asa... Mentionez ca nu am niciun gel special :-? ceva la indemana pentru ca imi trebuie diseara :D Multumesc si un AN NOU FERICIT!

Răspuns Câştigător
| dulc3'maria a răspuns:

Eu imi dadeam cu putin strugulel si toata noaptea ma tinea nu imi cadea de pe fata deloclove struck

6 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Incerca sa-l combini cu fardul de pleape pe care-l folosesti sau poate cu crema de baza pe care o pui inainte de a te farda

| cretzufinish a răspuns:

Lipeste-l direct pe fardul de pleoape din acela cremos daca ai ca altfel pe cel normal se "scutura" happy Daca nu-l combini cu nimic si vrei sa te dai asa simplu cu el, pune baza de machiaj pe pleoape ca sa stea... oricum nu pentru mult timp in cazul asta.
UN AN DE 10!

| Seline a răspuns:

Pune foarte putin gel adeziv ( folosit la genele false).

| Kidu a răspuns:

Cu fond de ten, sau cu crema de galbenele.happy

| alexandra35 a răspuns:

Dati cu crema de fata sau cu font de ten pe pleoape si apoi eu il apic cu un betigas de urechi inainte il moi putin in apa.
Mult succes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ai putea sa te dai cu o crema mai lipicioasa...thinking